Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Warszawiak nakradł w Polsce, wpadł przez Łomżę

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci zatrzymali w Warszawie 40-latka podejrzanego o liczne kradzieże. Jego łupem padły kosmetyki, markowe perfumy z drogerii należących do jednej z sieci. W sumie oszacowano straty na blisko 15 tysięcy złotych.

Komenda Miejska Policji informuje o zatrzymaniu w czwartek w Warszawie 40-latka podejrzanego o szereg kradzieży na terenie całego kraju. We wrześniu mężczyzna w Łomży przez 2 dni ukradł na kwotę blisko 3 tysięcy złotych. Poza tym kradł w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. Jego łupem padły kosmetyki, markowe perfumy w jednej z sieci drogerii. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko 15 tysięcy złotych. Policjanci przekazują, że mężczyzna uczynił sobie ze sprzedaży tych kosmetyków stałe źródło dochodu.

Łomżyńscy kryminalni pracujący nad sprawą, dzięki wizerunkowi 40-latka, ustalili jego tożsamość. Wczoraj rano (czwartek 24.11) wkroczyli do mieszkania podejrzanego w Warszawie i zatrzymali zaskoczonego 40-latka. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 11 zarzutów kradzieży – podsumowują policjanci. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę