Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łobodziński wygrał Ligę Biegów Górskich

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński

Piotr Łobodziński zwyciężył w dwuletniej rywalizacji na trasach biegów górskich. W miniony weekend zawodnik KS PREFBET-SONAROL odebrał zasłużony puchar.

W sobotę 21. listopada w Górach Sowich odbył się Półmaraton „Górski Orzeł”, który był finałową odsłoną ATTIQ Ligi Biegów Górskich w połączonych sezonach 2020 i 2021. Start i meta zawodów organizatorzy umiejscowili w rejonie Schroniska Orzeł, położonego nad przełęczą Sokolą na wysokości 875 m n.p.m. 

Reprezentant łomżyńskiego klubu Piotr Łobodziński w ostatnim biegu zajął 8 miejsce, ale już przed startem był pewny triumfu w „generalce”. Zawodnik KS PREFBET-SONAROL zebrał największą ilość 12-stu punktowanych startów. 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w sobotnim biegu żona Piotra, Iwona Wicha (KS PREFBET-SONAROL), która zajęła 3 miejsce, kończąc rywalizację w Lidze na 21 miejscu głównie z powodu niewystarczającej liczby punktowanych biegów.

27 listopada nasi zawodnicy wezmą udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski, które zostaną rozegrane w Tomaszowie Lubelskim.

 

Foto: Piotr Łobodziński
Foto: Iwona Wicha

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę