Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Narkotyki schowali w lesie

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

W plastikowym wiaderku, zakopanym w lesie trzymali środku odurzające. Nie umknęło to jednak policjantom, którzy zatrzymali trzech mężczyzn podczas wyjmowania narkotyków ze skrytki pod ziemią.

We czwartek łomżyńscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy w lasku na terenie gminy Łomża, wykopali i wyjmowali narkotyki ze skrytki pod ziemią. W zakopanym plastikowym wiaderku umieszczone były słoiki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Zabezpieczono ponad 400 gramów marihuany i blisko 60 gramów amfetaminy. Do własności środków odurzających przyznał się 34-latek, zatrzymany na miejscu. 

Mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania. W czwartek decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę