Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wpadł z amfetaminą, bo goniło go UFO

Główne zdjęcie
Fot. policja

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu 25-latka, u którego znaleziono narkotyki. Wpadł, ponieważ zaniepokojona rodzina zgłosiła, że mężczyzna podejrzanie się zachowuje i ucieka przed goniącym go UFO.

W czwartkową noc łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uciekającym przed ufo mężczyźnie – czytamy w komunikacie policji. „UFO” szalało w jednej z miejscowości w gminie Piątnica. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zastali 25-latka, który był bardzo pobudzony, agresywny, krzyczał, że goni go UFO. Dla opanowania „kosmicznego medium” wezwano na pomoc pogotowie ratunkowe, które dostarczyło mężczyznę do szpitala.

Mundurowi postanowili przeszukać okolicę w poszukiwaniu zielonych ludzików, a zaczęli od pokoju 25-latka. Tu na stole znaleźli nie statek kosmiczny, a torebki foliowe z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków to blisko 100 gramów. 25-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna będzie miał wiele czasu na opowieści o zielonych ludzikach, ponieważ za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę