Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Medale w Taekwondo Olimpijskim

Zawodnicy Akademii Sportu Medyk z dwoma srebrnymi medalami wrócili z weekendowych zawodów w Bydgoszczy.

W sobotę, 6 listopada, w Bydgoszczy odbył się międzynarodowy turniej w Taekwondo Olimpijskim "Bydgoszcz Cup 2021". Akademię Sportu Medyk reprezentowało dwóch zawodników.

Udanie w kategorii młodzików zadebiutował Alan Grądzki, który w finale uległ tylko zawodnikowi z Korei ostatecznie zdobywając srebrny medal. W kategorii kadet także Bartosz Jadacki wywalczył srebrny medal. Trenerem obu zawodników jest Paweł Remiszewski.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę