Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Inspirują kupcy... (?)

„To przeciwnicy budowy hipermarkety inspirują artykuły o tym, że to rzekomo rani Łomży sprzedali się” - mówili w środę podczas spotkania łomżyńscy radni. Ich zdaniem ostatnie publikacje na ten temat to dalszy ciąg kampanii, mającej na celu zablokowanie budowy hipermarketu w mieście i... co wyraziła radna Alicja Konopka początek kampanii wyborczej przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi - „kupcy próbują dostać się do Rady” – mówiła.

Podczas ponad godzinnej dyskusji w środowe przedpołudnie radni wyrażali przede wszystkim oburzenie publikacjami gazetowymi i przebijającymi z nich insynuacjami, że to oni sprzedali uchwałę, która otwiera drogę do budowy pierwszego w mieście hipermarketu. W obecności dziennikarzy radni zastanawiali się jakie powinni podjąć działania aby bronić się przed „bezpodstawnymi oszczerstwami”. Padały różne propozycje poczawszy od takich, że nić nie można zrobić, aż po pomysł doniesienia do prokuratury o popełnieniu przestępstw przez dziennikarzy piszących o rzekomych łapówkach. Ostatecznie radni napisali krótkie oświadczenie. Oto jego pełna treść:
„Radni Rady Miejskiej Łomży są oburzeni publikacjami na temat rzekomego podejmowania uchwał przez Radę Miejską „za łapówki”. Liczą na szybkie zakończenie śledztwa i opublikowanie jego wyników i uważają, że osoby inspirujące tego typu szkodliwe działania poniosą konsekwencje.”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę