Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Strajk głodowy w pogotowiu - poprzyj ich protest

Wyślij e-maile z protestem przeciwko odwołaniu dyrektora Grzegorza Wasilewskiego do członków Zarządu Województwa Podlaskiego.


Treść protestu

Protest

Marszałek Województwa Podlaskiego
Janusz Krzyżewski
Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Krzysztof Tołwiński
Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Jan Kamiński
Członek Zarządu Województwa Podlaskiego
Karol Tylenda
Członek Zarządu Województwa Podlaskiego
Jan Syczewski

Ja (Imię i Nazwisko), protestuję przeciwko odwołaniu Pana Grzegorza Wasilewskiego ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Uważam, że decyzja Panów Marszałków nie miała podstaw merytorycznych, a podyktowana była jedynie urażoną dumą wicemarszałka Krzysztofa Tołwińskiego, który od trzech lat dąży do połączenia WSPR w Łomży i WSPR w Suwałkach z WSPR w Białymstoku, a który to projekt spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem zarówno pracowników łomżyńskiego pogotowia jak i jej dyrektora.

O braku merytorycznych przesłanek tej decyzji świadczy wymownie choćby fakt przyznania przez Panów Marszałków zaledwie dwa miesiące temu nagrody dyrektorowi Wasilewskiemu za dobre wypełnianie obowiązków dyrektora stacji.

We wtorek wieczorem protest głodowy rozpoczęło 10 pracowników łomżyńskiego pogotowia, którzy w imieniu załogi, stanęli w obronie zwalnianego dyrektora. Popieram ich protest i proszę Panów Marszałków o zmianę tej decyzji.

z wyrazami szacunku
(Imię i Nazwisko)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę