Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wieczorne zderzenie aut przy moście Hubala

Dwa auta osobowe zderzyły się w piątkowy wieczór przy moście Hubala w Łomży. Po raz kolejny łuk ulicy Sikorskiego okazał się za ostry dla jadącego pojazdu od strony Piątnicy.

Kilka minut po godz. 22. na łuku drogi ulicy Sikorskiego, niedaleko mostu Hubala, doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Prawdopodobnie kierujący oplem, jadąc od Piątnicy, nie wyrobił się w swoim pasie drogi i zjechał na przeciwległy, doprowadzając do zderzenia z audi jadącym z Łomży w kierunku Piątnicy. W audi A4 uszkodzony został lewy bok. Podróżujący pojazdami sami opuścili swoje auta. Po udzieleniu pomocy przez ZRM nikt nie trafił do szpitala. Droga przez jakiś czas w tym miejscu była zablokowana. 

Co jakiś czas na tym łuku drogi dochodzi do podobnych zdarzeń. Zwykle przyczyną jest nadmierna prędkość podczas wchodzenia w zakręt. Teraz, w okresie jesienno-zimowym, łatwiej będzie wypaść z drogi w tym miejscu, dlatego pamietajmy o dostosowaniu prędkości do warunków atmosferycznych. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 23 października 2021 11:23
Data ostatniej edycji: nie, 24 października 2021 20:17:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę