Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Karta, abonament, a może mix?

Oferty internetu mobilnego u różnych operatorów pojawiają się dzisiaj w niesamowitej ilości. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, a przecież każdemu z nas zależy na znalezieniu możliwie najtańszej oferty, która spełni nasze oczekiwania. Na szczęście jest na to pewne rozwiązanie.

Karta, abonament, a może mix?

To, czy wybierzesz ofertę na kartę, w abonamencie bądź ofertę mix zależy przede wszystkim od tego, jak dużo internetu potrzebujesz. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Oferta na kartę daje Ci pewność, że w danym miesiącu nie zapłacisz więcej niż kwota doładowanej karty. To dobre rozwiązanie np. dla dzieci czy dla osób, które "nałogowo" oglądają filmy na urządzeniach mobilnych. Oczywiste jest, że takie osoby internetu potrzebują najwięcej, a przekroczenie limitu wcale nie jest trudne. Abonament daje nieograniczoną wolność. Korzystasz tyle, ile potrzebujesz, a szybkość internetu nie spadnie po osiągnięciu limitu. Trzeba się jednak liczyć z nieco większymi zwykle kosztami. Oferta mix jest natomiast pewnego rodzaju połączeniem tych dwóch opcji, by zapewnić Ci największą swobodę i stały dostęp do sieci internetowej.

Jaki pakiet internetu wybrać?

To również zależy od potrzeb. Dla przykładu, w sieci Play możesz mieć pakiet 100 GB Internetu za 50 zł miesięcznie w abonamencie, a w sieci Plush płacisz 30 zł miesięcznie za 40 GB Internetu, przy czym 40 GB otrzymujesz na start za darmo. Takie oferty są często pomijane w poszukiwaniach najlepszych okazji, stąd nasz pomysł na stworzenie idealnego narzędzia, jakim jest porównywarka internetu mobilnego, dostępna pod tym linkiem: https://porownywarkagsm.pl/rankingi/ranking-internetu-mobilnego/. Dzięki porównywarce szybko określisz, która oferta będzie dla Ciebie najbardziej korzystna, czy najlepsza oferta na kartę spełnia Twoje oczekiwania, a może jednak stawiasz na abonament lub mix. Aby skorzystać z naszego rankingu, nie jest koniecznie podanie danych ani logowanie, a korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe.

 

Jakie profity oferują dodatkowo dostawcy?

 

Przede wszystkim, profitem, jaki najczęściej oferują dostawcy komórkowi są nielimitowane rozmowy czy tańszy abonament telefoniczny, gdy w tej samej sieci jest już jakiś inny produkt. Warto przy podpisywaniu umowy zwrócić uwagę na szczegóły oferty, również te zapisane małym druczkiem na końcu formularza. Znajdziesz tam wszystkie miesięczne opłaty, a także informacje, co znajduje się w cenie abonamentu. Podpisując umowę, możesz pytać konsultanta o wszystko, co nie jest dla Ciebie jasne. W ramach wielu ofert otrzymujesz możliwość wykonywania połączeń w roamingu UE, co dzisiaj jest już właściwie standardem, który operatorzy oferują wszystkim klientom. Wysokość abonamentu zależy przede wszystkim od ilości usług, szybkości transferu danych i indywidualnej ofercie sprzedaży produktów przez operatora. Podpisując umowę, możesz wyrazić zgodę na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i z wykorzystaniem telefonu.

tekst płatny

JJS
so, 23 października 2021 07:55
Data ostatniej edycji: so, 23 października 2021 07:58:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę