Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczne elementy barierek na S61

Główne zdjęcie
S61, okolice MOP-u Górki Sypniewo

Latające plastikowe elementy barierek były przyczyną uszkodzenia busa. Rzecz działa się na nowo otwartej Via Baltica w okolicach miejscowości Górki Sypniewo.

Łomżyńska policja o zdarzeniu została poinformowana o godz. 19:27 w czwartek. Jak się okazało, na drodze ekspresowej S61, w okolicach MOP-u Górki Sypniewo, na pasie ruchu w kierunku Kisielnicy leżały plastikowe elementy barierek. Na to wjechał bus jadący od Stawisk do Łomży. Auto zostało uszkodzone tak mocno, że wyciekły płyny eksploatacyjne. Nie wiadomo w jaki sposób elementy te znalazły się na drodze, czy to wiatr przeniósł na jezdnię czy w inny sposób.
Ciekawostką, i nową drogą dotarcia do takich zdarzeń, będzie dojazd służb. Aby dotrzeć na miejsce zdarzenia służby muszą dojechać do Stawisk, tam zawrócić na węźle i wrócić, czyli dalej o około 30 km.

 

mm
pt, 22 października 2021 10:11
Data ostatniej edycji: pt, 22 października 2021 11:11:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę