Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Cracovia półmaraton królewski

Główne zdjęcie
Iwona Bernardelli

Bardzo dobrze zaprezentowała się podczas biegu na dystansie 21.1km olimpijka z Rio de Janeiro Iwona Bernardelli. Zawodniczka klubu sportowego PREFBET- SONAROL wśród 972 kobiet, które wystartowały w imprezie o nazwie Cracovia Półmaraton Królewski, wywalczyła znakomite trzecie miejsce uzyskując czas 1:14,24 min.

Jak po biegu powiedziała Iwona Bernardelli, do optymalnej formy jeszcze trochę brakuje, ale biorąc pod uwagę kłopoty zdrowotne jakie jeszcze niedawno były to lokata i osiągnięty wynik cieszy.

Kolejne zwycięstwo zanotował natomiast Mateusz Niemczyk, który był najlepszy w VI Biegu Jurka przez Bory Tucholskie. Zawody w których wystartowało 140 osób odbyły się w Skórczu, a Mateusz na ciężkiej trasie uzyskał czas 36,58 min.

(nadesłane: KS PREFBET- SONAROL)

 

mm
śr, 20 października 2021 08:42
Data ostatniej edycji: śr, 20 października 2021 09:03:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę