Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Marianowem

Na DK61, miedzy Budami Czarnockimi z Marianowem auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kilka minut przed godz. 7. na drodze krajowej 61 między Budami Czarnockimi a Marianowem skoda wypadła z dogi i dachowała. Jak informuje podkomisarz Justyna Janowska z biura prasowego KMP w Łomży, kierująca osobówką 25-latka jechała od Bud Czarnockich. Po wykonaniu manewru wyprzedzania zjechała jednym kołem na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na miejscu ruch odbywał się z utrudnieniami.  

 

Foto:
Foto:
mm
pon, 18 października 2021 08:58
Data ostatniej edycji: pon, 18 października 2021 12:17:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę