Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Artur Modzelewski II w turnieju Tenis10 w Białymstoku

Artur Modzelewski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął II miejsce w turnieju Tenis10 w Białymstoku.

W zawodach wzięło udział 9 chłopców z Białegostoku, Suwałk, Pisza i Łomży a organizatorem sportowej imprezy był Uczniowski Klub Sportowy Sokół-Asy Białystok.  Tenisista z Łomży po dwóch zwycięstwach z Ksawerym Ambrożko (UKS Sokół-Asy Białystok) 7/5 i Julianem Siemaszko (UKS Sokół-Asy Białystok) 7/5 zajął pierwsze miejsce w grupie i tym samym awansował do finału turnieju. W finale Artur 5/7 uległ Jakubowi Rzeguni (UKS Sokół-Asy Białystok) - relacjonuje trener UKS Return Łomża Tomasz Waldziński.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę