Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Pobito ochroniarza na Gali MMA w Hali Olimpijczyków

Główne zdjęcie
Fot. um.lomza.pl

Podczas piątkowej gali Babilon MMA 25 w Hali Olimpijczyków w Łomży doszło do pobicia ochroniarza. Mężczyzna z poważnymi urazami trafił do szpitala.

Podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza zdarzenie i informuje, że zgłoszenie policjanci otrzymali około godz. 23.00 w piątek. Dotyczyło ono uderzenia mężczyzny. Rzecznik prasowa na chwilę obecną nie podaje szczegółów zajścia, informuje jedynie, że policja ustala dokładny przebieg zdarzenia i prowadzi czynności w kierunku uszkodzenia ciała. 

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że sytuacja miała miejsce tuż przy ringu. Mężczyzna zachowywał się agresywnie i uderzył ochroniarza – relacjonuje jeden z widzów i dodaje, że aby uspokoić napastnika prawdopodobnie użyto paralizatora, ponieważ widział jak chowano coś na kształt paralizatora. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, poszkodowany to trzydziestoparoletni mężczyzna. Ma powybijane zęby, połamaną czaszkę i krwiaki. Czeka go długa rekonwalescencja.

Wydarzenie bardzo promowały władze miasta. 

 

mm
pon, 11 października 2021 10:22
Data ostatniej edycji: pon, 11 października 2021 11:44:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę