Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 października 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na obwodnicy Kupisk (aktualizacja)

Na obwodnicy Starych Kupisk doszło do potrącenia rowerzystki. Poszkodowana trafiła do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Około godz. 18. na obwodnicy Starych Kupisk doszło do potrącenia rowerzystki. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą do Jednaczewa.  Jak przekazuje podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży 74-letnia kobieta jadąc od strony Jednaczewa nie zastosowała się do znaku Stop i uderzyła w bok autobusu. Osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. 

Ruch odbywał się z utrudnieniami.

 

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę