Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na al. Legionów

Na skrzyżowaniu al. Legionów i ul. Mickiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Pas w kierunku Placu Kościuszki zablokowany. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 15.50. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 64-letni kierowca toyoty, jadąc al. Legionów od ulicy Sikorskiego, wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Mickiewicza. Kierujący  nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 28-letniemu kierowcy BMW, który jechał al. Legionów od ul. Piłsudskiego. W wyniku uderzenia toyota przewróciła się na bok. Do szpitala trafiła 59-letnia pasażerka toyoty. Policjanci przekazują, że sygnalizator wyświetlał światło zielone. W wyniku zdarzenia jeden pas ruchu w kierunku pl. Kościuszki jest zablokowany. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę