Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poznańska otwarta

Główne zdjęcie
ul. Poznańska
fot. www.um.lomza.pl

Z samego rana przywrócono ruch na zamkniętej przez dwa i pół miesiąca części ulicy Poznańskiej od Alei Piłsudskiego do Wojska Polskiego. Co prawda nie zakończono jeszcze całkowicie remontu tej części ulicy, ale zima zmusiła wykonawcę do odłożenia wylewania tzw. “dywaniaka” – czyli wierzchniej warstwy asfaltu - na wiosnę przyszłego roku.

Remont Poznańskiej rozpoczął się we wrześniu. Prace remontowe ulicy Poznańskiej – tak samo jak zdecydowana większość innych remontów łomżyńskich ulic prowadzi Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży. Póki co pracownicy PBK remontowali 500-metrowy odcinek tej ulicy od Wojska Polskiego do Piłsudskiego, ale później stopniowo będą się przesuwać w kierunku Małej Kraski.
Koszt inwestycji to prawie 6 500 000 zł. Podczas remontu wykonane zostaną wszystkie roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, a następnie wykonana zostanie całkowicie nowa droga, o szerokości 7 metrów. Zakończenie wszystkich prac na ul. Poznańskiej planowane jest 30 października 2006 roku.
Inwestycja jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę