Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dwa dni spędziła na bagnach, wyczerpaną znaleźli policjanci z Piątnicy

Główne zdjęcie
Fot. policja

79-letnia mieszkanka gminy Piątnica, która poszła zbierać żurawinę na bagna, przebywała na nich dwa dni. Wyziębioną i wyczerpaną, leżącą w trawie odnaleźli policjanci z posterunku w Piątnicy.

Komenda Miejska Policji w Łomży w komunikacie informuje o 79-latce zaginionej na bagnach. W czwartek do policjantów z Piątnicy miał zadzwonić mężczyzna z Niemiec, który od dwóch dni nie miał kontaktu z kuzynką mieszkającą w gminie Piątnica. Jak relacjonował, kobieta podczas ostatniej rozmowy planowała zbierać żurawinę na bagnach w gminie Jedwabne. Policjanci sprawdzili domostwo 79-latki. Okazało się, że kobieta nie zabrała ze sobą telefonu. W Jedwabnem mundurowi z pomocą byłego sąsiada ustalili miejsce, gdzie kobieta zazwyczaj zrywała żurawinę. To teren bagien torfowych w okolicy miejscowości Bronaki Olki w gminie Jedwabne. Okazało się, że na tym terenie przebywała bratowa mężczyzny. Policjanci skontaktowali się z kobietą i ustalili, że widziała ona zaginioną na bagnach. Idąc za jej wskazówkami, policjanci odnaleźli 79-latkę. Kobieta była wyziębiona i obolała. Leżała na kępach trawy i nie miała siły się podnieść. Policjanci przenieśli odnalezioną kobietę w bezpieczne miejsce. Wyczerpana emerytka została przekazana załodze karetki pogotowia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę