Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Zwrócili na siebie uwagę

Na widok radiowozu para młodych ludzi przyśpieszyła. Nie umknęło to czujnym spojrzeniom policjantów. U płochliwych mieszkańców mundurowi znaleźli narkotyki.

Komenda Miejska Policji w Łomży informuje o sytuacji, która miała miejsce w sobotę przy bulwarach. Policjanci mijając młodą parę zauważyli, że na widok radiowozu Ci zaczęli przyspieszać. Mundurowi w związku z tym przystąpili do kontroli. W jej trakcie okazało się, że 21-latka w pudełku po papierosach schowaną ma szklaną lufkę z zawartością suszu. Z kolei od 24-latka czuć było zapach marihuany. Jak się okazało, mężczyzna schował narkotyki w bieliźnie, do czego przyznał się policjantom. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana. Para została zatrzymana i noc spędziła w policyjnym areszcie. 

 

Następnego dnia mieszkańcy Łomży usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę