Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Chłodny tydzień przed nami

Najbliższy tydzień przyniesie temperatury poniżej dwudziestu stopni. Będzie więcej deszczu niż słońca. Poniedziałek i wtorek z dużymi opadami, ale w południowej połowie kraju. Północ bardziej pogodna. W środę lekka poprawa pogody, a od czwartku zdecydowanie chłodniej.

Od poniedziałku do środy w północno-wschodniej części Polski raczej bez opadów. Deszcz może wystąpić na południowych krańcach regionu. Zachmurzenie małe z przejaśnieniami, wzrastające do umiarkowanego i dużego. 

W poniedziałek najcieplej. Maksymalna temperatura tego dnia osiągnie 20°C. Wiatr słaby z kierunku wschodniego. We wtorek wzrośnie siła wiatru, a temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 18°C. Nad ranem termometry pokażą 10°C. 

We środę kolejny spadek temperatury do 17°C. Wiatr także słaby i umiarkowany południowo-zachodni.

Od czwartku należy spodziewać się opadów deszczu. W związku z tym spadnie także temperatura. Najwyższa prognozowana na ten dzień wynosi 15-16°C. Wiatr słaby i umiarkowany południowy i południowo-zachodni. W piątek nad ranem temperatura może spaść do 9°C. W dzień maksymalnie termometry mogą pokazać 18°C. Synoptycy spodziewają się opadów deszczu, szczególnie w drugiej połowie dnia i w nocy. Wiatr słaby, północno-wschodni. 

Weekend zapowiada się deszczowy i dość chłodny. W niedzielę temperatura nieznacznie wzrośnie do 19°C. Spodziewane są oprócz deszczu także burze.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę