Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Tydzień upalny choć z burzami

Główne zdjęcie
Plaża miejska

Tydzień ciepły, miejscami upalny, z licznymi burzami, często gwałtownymi - prognozuje IMGW -PIB

W poniedziałek wystąpienie burz czy deszczu w rejonie północno-wschodnim jest stosunkowo małe. Maksymalna temperatura wyniesie około 29°C. Na najbliższe dni IMGW-PIB wydało ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach, w których do czwartku Instytut przewiduje upały do 32°C. Noce także zapowiadają się tropikalne, gdyż temperatura może wynieść powyżej 20°C, a to będzie utrudniało wypoczynek senny. 

W wtorek niewiele się zmieni. Temperatury w granicach 30°C, lokalnie możliwy niewielki deszcz i burze.

W środę ciągle upalnie, około 29°C, ale częściej mogą pojawiać się deszcz i burze. Od  czwartku natężenie zjawisk pogodowych wzrośnie. Burzowo na wschodzie i w centrum kraju, lokalnie ulewy i grad, porywy wiatru do 80 km/h.  Temperatura od 27°C do 30°C. Piątek przyniesie ochłodzenie na zachodzie kraju. W Polsce północno-wschodniej spodziewane są ciągle upały, choć temperatura wyniesie około 27°C. Możliwe burze z silnym deszczem, gradem i porywistym wiatrem.

W sobotę i niedzielę IMGW także prognozuje burze, a temperatura wyniesie około 25°C – 29°C. Noce będą bardzo ciepłe, nawet powyżej 20°C, co zwiększy jeszcze bardziej uciążliwość wysokich temperatur.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę