Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Przyszedł jako świadek, wyjechał jako aresztowany

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary. Jeden z nich sam przyszedł na komendę jako świadek i po złożeniu wyjaśnień trafił do aresztu.

O lekkomyślności czy głupocie mogą mówić poszukiwani, którzy minionej doby zostali zatrzymani przez łomżyńskich mundurowych. 

Pewien 38-latek wpadł, ponieważ przyszedł do komendy, żeby złożyć zeznania jako świadek w innej sprawie. Podczas potwierdzania tożsamości mężczyzny policjant ustalił, że łomżanin poszukiwany jest przez sąd w Białymstoku, który wydał zarządzenie o jego zatrzymaniu w celu odbycia kary za przywłaszczenie mienia. 38-latek prosto z przesłuchania trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy. 

Drugi z poszukiwanych wpadł we własnym domu. Po miesiącu ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości, wczoraj 30-latek postanowił odwiedzić rodzinę – informują policjanci. Pech chciał, że rodzinę odwiedzili w tym samym czasie łomżyńscy kryminalni. Na mężczyźnie ciążyła do odbycia kara 5 miesięcy pozbawienia wolności, zasądzona przez sąd w Łomży, za znęcanie się nad najbliższymi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę