Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Łebkowski Akademickim Mistrzem

Główne zdjęcie
Kacper Łebkowski (fot. PWSIiP w Łomży)

Kacper Łebkowski, student PWSIiP w Łomży wygrał Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym – informuje łomżyńska uczelnia.

Kacper swoją karierę zaczynał pod okiem ojca, Karola Łebkowskiego, obecnie jednego z najlepszych sędziów zapaśniczych na świecie. Pierwsze kroki na macie stawiał w klubie UKS Herkules Łomża. Kacper Łebkowski ma 22 lata i robi licencjat z wychowania fizycznego w PWSIiP w Łomży. W Warszawie reprezentował łomżyńską uczelnię oraz UKS Herkules Łomża. 

- Do zawodów wróciłem po pięciu latach przerwy, więc bardzo cieszy mnie ten sukces – mówi Kacper. – Nigdy nie byłem akademickim mistrzem Polski.

Do zawodów przygotował go brat Łukasz z Hunter Kick Boxing Łomża.

Rywalizację studentów krajowych uczelni zorganizowała Warszawska Akademia Wychowania Fizycznego.

W ubiegłym roku Kacper zajął 3 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym. Zawodnik UKS Herkules Łomża wystartował w kategorii do 57 kilogramów. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę