Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pogoda przed zmianą

Dziś jeszcze ciepło, ale nadciąga zmiana pogody. Od wschodu przyjdzie deszcz i delikatne ochłodzenie.

We wtorek o godz. 14.00 stacja pomiarowa IMGW w Marianowie zanotowała 24,5°C. Dziś, we środę, temperatura powietrza powinna być podobna, może trochę niższa, ale w czwartek spodziewane są opady deszczu i ochłodzenie. W najcieplejszym momencie dnia, około godz. 13. temperatura wyniesie w granicach 18°C, ale od wschodu zaczną napływać chmury i możliwy deszcz. Temperatura obniży się do 11°C. W piątek max. temperatura w ciągu dnia wyniesie 19°C i możliwy deszcz i burze. 

 

Jaki czerwiec?

Średnia miesięczna temperatura w czerwcu powinna kształtować się powyżej normy wieloletniej z lat 1981-2010.  Tak wynika z prognozy długoterminowej IMGW-PIB. Suma opadów naszym regionie powinna zawierać się w wieloletniej normie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę