Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Strajk w pogotowiu

Związkowcy zaczęli dzisiaj strajk w obronie samodzielności Wojewódzkich Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku, Suwałkach i Łomży. NIE - dla połączenia stacji pogotowia powiedzieli pracujący w nich związkowcy. W Łomży pracownicy sprzeciwiają się także planowanemu zwolnieniu obecnego dyrektora pogotowia, Grzegorza Wasilewskiego. Zarząd województwa chce skierować propozycję jego odwołania do Rady Społecznej. Pracownicy łomżyńskiego pogotowia uważają, że dyrektor wywiązuje się ze swoich obowiązków. "Potwierdzają to dobre wyniki łomżyńskiego pogotowia" - mówią. Uważają także, że odwołanie dyrektora to tylko początek zwolnień i zmian, do których może dojść po połączeniu. Dlatego na budynku pogotowia pojawiły się flagi Solidarności.

Kazimierz Borkowski przewodniczący Związków Zawodowych Solidarność funkcjonujących w łomżyńskim pogotowiu uspokaja jednak, że strajk, niezależnie od formy, nie wpłynie na jakość pracy pogotowia. Flagi pojawiły się także na 17 karetkach pogotowia jeżdżących w łomżyńskim pogotowiu i jego filiach w Zambrowie, Kolnie, Wysokim Mazowiecku i Ciechanowcu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę