Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomżyńska prokuratura zajmie się sprawą wesela zorganizowanego przed tygodniem w Kisielnicy

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Jak mówi zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński, na razie postępowanie toczy się w sprawie, a nie przeciwko komuś.

Na przyjęciu bawiło się kilkadziesiąt osób.

- Prokuratura Rejonowa w Łomży, na podstawie materiałów przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Łomży, wszczęła śledztwo w sprawie zaistniałego 17 kwietnia, w motelu w miejscowości Kisielnica, sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób poprzez spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego lub szerzenie się choroby zakaźnej wbrew obowiązującym ograniczeniom i zakazom odnoszących się do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2  - mówi zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński.

Na przyjęciu weselnym bawiło się kilkadziesiąt osób. Jak mówi Justyna Janowska z łomżyńskiej policji, o imprezie poinformowała anonimowa osoba.

- Potwierdziliśmy to zgłoszenie. W przyjęciu weselnym brały udział 44 osoby, z czego 38 to osoby dorosłe. Policjanci wylegitymowali wszystkich i zostały sporządzone wnioski o ukaranie do sądu. Wesele zostało przerwane, a goście opuścili salę weselną - wyjaśnia Justyna Janowska.

Jeżeli śledczy postawią komuś zarzuty w tej sprawie, takiej osobie lub osobom będzie groziła kara do ośmiu lat więzienia.

 

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę