Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

W Kisielnicy, po anonimowym zgłoszeniu, zamknięto przyjęcie weselne

W sobotę w sali weselnej przy stacji paliw w Kisielnicy, mimo zakazu, odbywało się przyjęcie weselne, na które wkroczyli policjanci.

Anonimowe zgłoszenie o sporej ilości zaparkowanych samochodów pod salą weselną przy stacji paliw w Kisielnicy policjanci otrzymali już o godz. 17:45. Osoba zgłaszająca stwierdziła, że może to oznaczać, że w środku odbywa się wesele.

Jak informuje młodszy aspirant Justyna Janowska z KMP w Łomży, przybyli na miejsce policjanci potwierdzili 44 osoby w tym 38 dorosłych, którzy uczestniczyli w zabawie weselnej. Policjanci przeciwko wszystkim dorosłym sporządzili wnioski o ukaranie do sądu z art. 116 KW tj. o nieprzestrzeganie nakazów, zakazów i ograniczeń.

Po kliku godzinach spisywania zabawa została zakończona.

Policjanci sprawdzali także inne sale weselne w rejonie, ale nie stwierdzono łamania obostrzeń.

W sobotę i niedzielę w podlaskim policjanci stwierdzili 603 przypadki niestosowania się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Wystawiono 449 mandatów, 132 wnioski o ukaranie do sądu, a 22 osoby pouczono - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę