Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: stypendia dla najzdolniejszych

44 uczniów łomżyńskich szkół otrzymało stypendia Prezydenta Łomży. Każdy z nich będzie przez dziesięć miesięcy otrzymywał od kilkudziesięsiu do 180 zł. "Wyróżnienia otrzyma czterech sportowców i czterdziestu mlodych naukowców" mówi Wojciech Kowalik, naczelnik wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Łomży. "Są to uczniowie ze średnią ocen powyżej pięciu. Wygrywają olimpiady przedmiotowe. Stypendium za wyniki sportowe oznacza wyniki conajmniej na poziomie ogónolpolskim. To elita łomżyńskiej młodzieży" dodaje Kowalik.


Aż jedenastu stypendystów uczy się w Zespole Szkół przy ul. Bernatowicza w Łomży: siedmiu to uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 6, czterech uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę