Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Policja i strażacy szukają 45-latka, który zaginął we wsi koło Łomży

Główne zdjęcie
Fot, Paweł Wądołowski / Radio Białystok

Trwają poszukiwania mężczyzny, który zaginął w Chomentowie koło Śniadowa. Ostatni raz widziano go na placu budowy drogi ekspresowej.

Zaginiony to 45-letni mieszkaniec powiatu konińskiego. Oprócz policji w akcji biorą udział strażacy, ponieważ niedaleko miejsca zaginięcia jest niewielki staw.

- Na prośbę policji grupa nurkowa z Łomży oraz OSP Szczepankowo - Śniadowo prowadzi poszukiwania na stawie tutejszej budowy. Będziemy przeszukiwać dno - informuje Krzysztof Milewski z Komendy Miejskiej PSP w Łomży.

Zaginiony ma ok. 175 cm wzrostu, krótkie, ciemne blond włosy. W chwili zaginięcia mógł mieć na sobie granatową kurtkę z pomarańczowymi elementami. Policja prosi kontakt osoby, które mogą udzielić informacji na temat zaginionego - nr tel. 112.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę