Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomżyńska Hala Kultury w grupie finalistów ogólnopolskiego konkursu

Łomżyńska Hala Kultury znalazła się w grupie finalistów ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.". Konkurs pod patronatem m.in. kilku ministerstw organizuje po raz 25. Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Konkurencja będzie duża, ponieważ do tej pory zgłoszono z całej Polski ponad 350 obiektów, a cały czas napływają kolejne zgłoszenia.

Nie wszyscy znajdą się w etapie finałowym, ale praktyka poprzednich lat wskazuje, że jurorzy i tak będą musieli odwiedzić co najmniej kilkadziesiąt obiektów. Spośród nich trzynaście otrzyma tytuł "Modernizacja Roku” w swojej kategorii, a drugie tyle wyróżnienia. Nagrodą dla laureatów będą statuetki, które odbiorą: inwestor, wykonawca i projektant nagrodzonej budowli.

Tradycyjnie gala tej uroczystości z ogłoszeniem wyników odbywa się na przełomie sierpnia i września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Własne nagrody fundują także patroni konkursu i jego sponsorzy, ale wpływ na ostateczną listę zwycięzców mają również internauci, którzy oddają głosy w plebiscycie na budowle, które im najbardziej się podobają.

To głosowanie rozpocznie się pierwszego kwietnia na stronie internetowej konkursu.

Łomżyńska Hala Kultury na Starym Rynku to dawna hala targowa, która po przebudowie służyć ma wszystkim miejskim instytucjom, stowarzyszeniom i organizacjom zajmującym się działalnością kulturalną.

Jej przebudowa trwała dwa lata i kosztowała 17 mln zł, z czego prawie 10 mln to dotacja w MKiDN.

 

Wyremontowana hala z 1929 roku na Starym Rynku

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę