Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nasi w Radach Programowych regionalnych mediów publicznych

Główne zdjęcie
Mariusz Soliwoda

Mariusz Soliwoda i Bogusław Kazimierz Bazydło oraz Andrzej Duda, Maciej Borysewicz i Piotr Modzelewski znaleźli się w radach programowych mediów publicznych w Białymstoku.

Rada Mediów Narodowych w lutym powołała do Rady Programowej Polskiego Radia Białystok Mariusza Soliwodę i wójta Gminy Wizna i Bogusława Kazimierza Bazydło - zastępcę dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. W nowym składzie Rady znajdzie się w sumie 14 osób. 

Do Rady Programowej oddziału Białostockiego Telewizji Polskiej decyzją Rady Mediów Narodowych powołano Andrzeja Dudę - burmistrza Kolna, Macieja Borysewicza - wiceprzewodniczącego Rady Miasta w Łomży i Piotra Modzelewskiego - radnego sejmiku Województwa Podlaskiego. 

Rada Programowa jest organem opiniodawczo-doradczym dyrektora terenowego oddziału spółki. Podejmuje uchwały zawierające oceny poziomu i jakości programu bieżącego oraz programów ramowych. Uchwały w sprawach programowych, podejmowane większością głosów w obecności co najmniej połowy składu rady, są przedmiotem obrad i postanowień rady nadzorczej. 

Foto: Mariusz Soliwoda
Foto: Bogusław Kazimierz Bazydło
Foto: Maciej Borysewicz
Foto: Piotr Modelewski
Foto: Andrzej Duda

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę