Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

38 dziewczyn stanie do walki o korony Miss w 2021 roku

Główne zdjęcie
Finalistki Fot. Marcin Kossakowski

Po eliminacjach on-line, mimo że w maskach, przyszedł czas na spotkanie twarzą w twarz. W sobotę w Domku Pastora odbyło się spotkanie z półfinalistkami konkursu Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021, które wyłoniło „grupę finałową”.

Finalistki  Fot. Marcin Kossakowski
Finalistki Fot. Marcin Kossakowski

Biuro Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej informuje, że 72 kandydatki przeszły przez pierwszy etap castingu online. W komunikacie czytamy, że nadesłano rekordową ilość zgłoszeń. Do grupy finałowej wybrano 20 dorosłych dziewczyn i 18 nastolatek. W sumie 38 kandydatek m.in.: z Łomży, Grajewa, Zambrowa, Kolna, Ostrołęki Nowogrodu, Ostrowi Mazowieckiej czy Siemiatycz.

IMG_9396.jpg

Jeśli pozwoli sytuacja epidemiczna, konkurs odbędzie się latem. Teraz rozpoczna się przygotowania do VI edycji – zapewniają organizatorzy. Większość zajęć dla wspólnego zdrowia i bezpieczeństwa odbywać się będzie na tym etapie online. Podobnie jak rok temu odbywać się one będą na specjalnie stworzonej, zamkniętej grupie. „Zaczniemy od ''Treningów mentalnych", które w odróżnieniu od lat ubiegłych będziemy powtarzać cyklicznie przez cały okres przygotowań do Gali finałowej” pisze Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę