Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Uwaga na podmuchy wiatru

Strażacy usunęli drzewo, które zagrażało pieszym i pobliskim domom. Wiatr przełamał także bramę przy ul. Kolegialnej. Wieje wiatr, a w porywach może osiągać 60 km/h. Po południu popada śnieg i przyjdzie mróz.

Na niedzielę IMGW zapowiadało dość silny wiatr zachodni w porywach do 60 km/h i takie warunki panują na zewnątrz. Właśnie podczas podmuchów wiatr zaczął niebezpiecznie przechylać drzewo stojące niedaleko skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Sikorskiego. Wezwani na miejsce strażacy usunęli drzewo, które zagrażało pieszym idącym ul. Wojska Polskiego od Sikorskiego w kierunku Biedronki. Wiatr kołysał niebezpiecznie drzewem, któremu prawdopodobnie podczas układania chodnika podcięto korzenie. Także na ul. Kolegialnej podmuch wiatru złamał bramę na plac budowy hali przy SP2, a otwarta brama zaczęła uderzać w zaparkowane pojazdy. 

 

Po południu nad region nadciągną opady śniegu i śniegu z deszczem, które przemieszczać się będą z północy na południe. Temperatura zacznie spadać i nad ranem mróz może wynieść -4°C.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę