Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Za prawie 2 mln miasto kupuje ziemię pod cmentarz

Za prawie hektarową działkę, pomiędzy kościołem Bożego Ciała, a cmentarzem przy ul. Przykoszarowej miasto płaci 1 990 000 zł. Działka przeznaczona zostanie na zapowiadane powiększenie cmentarza komunalnego.

Prezydent Łomży podpisał 25 lutego zarządzenie, w którym informuje o zakupie od osób fizycznych działki nr 12455 o pow. 0,9981 ha z przeznaczeniem pod rozszerzenie cmentarza komunalnego przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Cena nabycia wynosi 1 990 000 zł. 

Przypomnijmy, o konieczności rozszerzenia cmentarza mówiło się od jakiegoś czasu. Zarządzający obiektem Andrzej Marczyk szukał każdego możliwego skrawka ziemi, aby znaleźć miejsce wiecznego spoczynku odchodzącym mieszkańcom Łomży. Rada Miasta 25 listopada 2020 podjęła uchwałę, w której wskazała 3 działki (m.in. i tę zakupioną) o łącznej powierzchni prawie 2,5 ha z przeznaczeniem na cmentarz. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę