Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Piją i jadą … jeden w drzewo a drugi na policjantów

Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierujący Chryslerem, który uderzył w drzewo pod Drożęcinem-Lubiejewo. Inny kierujący padł w ręce policjantów z ,,patrolówki" w sobotnią noc, a ostatniego zatrzymał inny kierowca.

Jak informowaliśmy, w sobotę auto uderzyło w drzewo pod Drożęcinem-Lubiejewo.  Ranny kierowca trafił do szpitala. W poniedziałek policjanci poinformowali, że kierujący pojazdem 41-latek, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze, miał ponad promil alkoholu w organizmie. 

Drugi pijany wpadł na policyjny patrol w sobotnią noc, na jednej z łomżyńskich ulic. 37-latek jechał hyundaiem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

Ostatni z nietrzeźwych został zatrzymany dzięki czujności mieszkańca Łomży – informują policjanci. Mężczyzna chciał udzielić pomocy kierowcy, którego pojazd wjechał w zaspę. W trakcie rozmowy zorientował się, że mężczyzna siedzący za kierownicą fiata jest nietrzeźwy. Świadek tego zdarzenia wyjął kluczki ze stacyjki, uniemożliwiając dalszą jazdę i poinformował o wszystkim łomżyńskich policjantów. Mundurowi z ,,drogówki” potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Badanie alkomatem wykazało, że 42-latek kierował fiatem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Wszyscy kierowcy natychmiast stracili prawo jazdy. 

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości Kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę