Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Tylko jeden kandydat w wyborach uzupełniających do rady gminy Przytuły

W niedzielę (31.01) w gminie Przytuły odbywają się wybory uzupełniające do rady gminy. Nie będzie jednak głosowania - zbierze się jedynie gminna komisja wyborcza, która sporządzi protokół.

Taka jest procedura, gdy w wyborach startuje tylko jeden kandydat. Tym kandydatem w okręgu nr 13, a więc i nowym radnym Przytuł jest Piotr Łomotowski - długoletni sołtys wsi Kubra Stara.

Obejmie on stanowisko po swoim poprzedniku z tej samej wsi, któremu rada gminy wygasiła mandat za nieterminowe złożenie oświadczenia majątkowego.

Nowy radny złoży ślubowanie i obejmie mandat na najbliższej sesji rady gminy, prawdopodobnie na przełomie lutego i stycznia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę