Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Wpadł przez wystające buty ...

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 35-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ukrywał się ponad rok, teraz najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

W wyniku czynności operacyjnych łomżyńscy „kryminalni” w piątek zapukali do drzwi mieszkania, w którym ukrywał się  poszukiwany przez łomżyńską prokuraturę i Sądy w Zambrowie i w Łomży mężczyzny. 35-latek musiał być bardzo zaskoczony, ponieważ próbował szybko schować się przed policjantami na strychu pod dywanem. Nie udało mu się to do końca. Jak informują policjanci „Zdradziły go wystające buty”. 

Łomżanin, ponad rok, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości zmieniając co chwilę miejsca zamieszkania. W ten właśnie sposób próbował uniknąć zasądzonej przez zambrowski sąd, kary za liczne kradzieże. Miał do odbycia 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Za takie same przestępstwa mężczyznę poszukiwała łomżyńska prokuratura. Za spowodowaną kolizję i uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego Sąd Rejonowy w Łomży również wydał za 35-latkiem nakaz ścigania. W tej sytuacji do odbycia kary miał blisko 6 miesięcy w zamknięciu. Teraz, po zsumowaniu kar, najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym. 

Źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę