Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Podlasianka w pierwszej dziesiątce gali finałowej Miss Polski Nastolatek

Główne zdjęcie
Ewelina Gutowska, fot. Paweł Wądołowski

Podlasianka jedną z dziesięciu najładniejszych nastolatek w Polsce. Ewelina Gutowska z Grabowa koło Kolna znalazła się w pierwszej dziesiątce podczas gali finałowej Miss Polski Nastolatek 2020.

Ewelina Gutowska zdobyła także dwa tytuły - Miss Polski Nastolatek Mediów Społecznościowych i Miss Nastolatek Jubiler Schubert.

Ewelina awansowała do krajowego etapu konkursu piękności po tym, kiedy zdobyła tytuł najładniejszej nastolatki Ziemi Łomzyńskiej 2020. Ma 16 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży.

Podczas Gali Finałowej o tytuł walczyły także inne laureatki łomżyńskiego konkursu: Aleksandra Ołtarzewska i Wiktoria Jórska.

A już w niedzielę (17.01) o tytuł najładniejszej Polki będą rywalizować reprezentantki Ziemi Łomżyńskiej: Wiktoria Ciochanowska i Nina Ampulska.

230804070022.gif
Foto: Ewelina Gutowska, fot. Paweł Wądołowski
Foto: Wiktoria Jórska, fot. Paweł Wądołowski
Foto: Aleksandra Ołtarzewska, fot. Paweł Wądołowski
Foto: Wiktoria Jórska, fot. Paweł Wądołowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę