Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123215.png

Łomża najzimniejsza tej nocy w Podlaskiem?

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

O 23 w nocy stacja meteorologiczna IMGW w Marianowie zanotowała -10,4°C. To najniższa zanotowane temperatura tej nocy w okolicy.

Zapowiadany wyż syberyjski powoli nadciąga nad region. Tej nocy temperatura spadła poniżej -10°C. Jak się okazuje, Łomża (stacja Marianowo) było najchłodniejszym miejscem w regionie. O godz. 23. stacja zanotowała -10,4°C. W sąsiedniej Ostrołęce o tej samej godzinie było -9°C, a w Białymstoku -9,6°C. Niedaleko Łap i Narwiańskiego Parku Narodowego w stacji Jabłonowo - Wypychy najniższą temperaturą w nocy było -9,7°C (godz. 23:00). Wczoraj IMGW wydało ostrzenie meteorologiczne dla południowo-wschodnich obszarów województwa podlaskiego o zbliżającym się mrozie. Niestety, awarii uległa stacja w Białowieży i nie wiemy jaka zanotowała temperaturę. Czujnik Urzędu Miejskiego w Hajnówce o 6:00 rano wskazywał -11°C.  

Dziś temperatura w ciągu dnia będzie powoli spadała. Około 17:00 prognoza przewiduje -10°C i popada śnieg. Nad ranem w sobotę temperatura może spaść nawet do –16°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę