Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

KURS ESTETYKI I KREATYWNOŚCI

Od kilku lat w naszej galerii odbywa się KURS ESTETYKI I KREATYWNOŚCI przeznaczony dla dzieci od lat 5 do 12. Prowadzi go artysta plastyk Ivayla Roszak, która realizuje autorski program z zakresu edukacji artystycznej.

Tegoroczna edycja trwała zaledwie 3 miesiące ze względu na zawieszenie działalności galerii spowodowane pandemią COVID19. Jednak udało się zrealizować część programu związaną z technikami malarskimi. Uczestnicy mieli dużą frajdę używając do malowania niecodziennych pędzelków (patyczków higienicznych). Na płótnach zakwitły kolorowe łąki i kwiatowe ornamenty. Pojawiły się także pejzaże z charakterystycznymi łomżyńskimi kamieniczkami. A oto autorzy prac: Zofia Antecka, Lena Cendrowska, Ania Mościcka, Marianna Dobrowolska, Aleksandra Zapert, Magdalena Kalinowska, Blanka Danielewska, Michalina Siedlanowska, Wiktoria Cieśnicka, Pola Korpalska, Gabriela Chojnowska, Kalinka Marek, Lena Sokołowska, Iga Lutostańska, Natalia Składanek, Lidia Piotrowska, Dominika Olszewska, Kinga Zgiet, Bianka Strzelecka, Stanisław Pogorzelski, Marcel Mogielnicki. Dziękujemy im za zaangażowanie w realizację prac oraz niespożyte siły do doskonalenia umiejętności plastycznych. Mamy nadzieję, że młodzi artyści spotkają się wkrótce w naszej galerii na kolejnej odsłonie kursu estetyki i kreatywności.

Grzegorz Gwizdon
pon, 21 grudnia 2020 10:50
Data ostatniej edycji: pt, 12 lutego 2021 11:29:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę