Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Brak chętnego na działkę przy Ciepłej

Główne zdjęcie
Miejska działka przy ul. Ciepłej

Także tym razem nie sprzedano działki przy MPEC-u. Nikt nie przystąpił do przetargu na działkę położoną przy ulicy Ciepłej w Łomży. Wczoraj upłynął termin składania ofert.

Przedmiotem  przetargu ustnego nieograniczonego była działka o nr 31323 położona w obszarze Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie Łomża, która znajduje się obok ciepłowni miejskiej. Cena wywoławcza za 2,4776 ha wyniosła 3 280 000 zł. Nikt nie wpłacił wadium i nie przystąpił do licytacji. 

Przypomnijmy, działka od wielu wielokrotnie była wystawiana na sprzedaż. W 2018 roku, przed wyborami samorządowymi, wokół działki zrobiło się głośno po tym, gdy wówczas do przetargu przystąpił koncern zajmujący się ubojem zwierząt. Wcześniej wystąpiono o wydanie dla tej działki decyzji środowiskowej na budowę zakładu produkcyjnego wraz z instalacją do uboju bydła. Po poruszeniu okolicznych mieszkańców ostatecznie inwestor oferty kupna działki nie złożył.

Wczoraj ziemia nadal nie znalazła swojego nowego właściciela.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę