Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Szpital w Grajewie nie musi przygotowywać aż 180 łóżek covidowych

Mniej łóżek covidowych musi być zarezerwowanych w grajewskim szpitalu. Wojewoda podlaski zmienił swoją wcześniejszą decyzję.

Zgodnie z poprzednią decyzją wojewody w szpitalu miało być 180 miejsc dla osób chorych na COVID-19. Teraz placówka ma ich zagwarantować 80.

O zmianę decyzji zabiegali dyrektor placówki, starosta i powiatowi radni. Jak twierdzili, tak duża liczba miejsc dla chorych na COVID-19 sparaliżuje pracę szpitala i uniemożliwi zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej mieszkańcom powiatu.

Teraz, jak zapewniają zarządzający szpitalem, zapewniona jest ciągłość jego pracy i dostępność oddziałów szpitalnych i poradni specjalistycznych także dla pacjentów, którzy nie są chorzy na COVID-19.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę