Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Prognoza na weekend

Do -1,9 °C spadła temperatura rano w rejonie Łomży. Taką temperaturę zanotowała stacje meteorologiczna o godz. 3:00 w Marianowie. W okolicach Grajewa czy Moniek wieczorem padał śnieg.

Na sobotę synoptycy prognozują zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe lokalnie przelotne opady deszczu, na krańcach zachodnich możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w drugiej połowie dnia okresami dość silny, w porywach na północy wzmagający się do 60 km/h, południowo-zachodni. 

W niedzielę zwiększy się zachmurzenie do dużego. Okresami opady deszczu, w nocy miejscami możliwy deszcz ze śniegiem lub śnieg. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni oraz zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę