Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Hybrydowe konsultacje S16 wydłużone

Ze względu na sytuację epidemiczną GDDKiA wydłużyła do 4 grudnia termin składania wniosków, uwag i opinii ws. planowanej drogi ekspresowej S16 Ełk – Knyszyn. Droga ta w okolicach Osowca przetnie Biebrzański Park Narodowy.

Wszystkie przygotowane materiały związane z inwestycją dostępne są na stronie internetowej http://s16-elk-knyszyn.pl/ oraz w urzędach gmin. 

Umowa na przygotowanie dokumentacji projektowej na drogę ekspresową S16, na odcinku Ełk – Knyszyn została podpisana w styczniu 2019 roku. Wykonawca firma Schuessler – Plan Inżynierzy Sp. z o.o., przygotowała dokumentację, czyli Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowe wraz z analizą i prognozą ruchu oraz materiałami do decyzji środowiskowej.

 

Obecnie przygotowane materiały, wraz z formularzami umożliwiającymi wyrażenie opinii, są dostępne na stronie internetowej http: //s16-elk-knyszyn.pl/ oraz w urzędach gmin.

 

Realizacja zadania w systemie „Projektuj i buduj” przewidziana jest na lata 2024 (podpisanie umowy) – 2028 (zakończenie robót).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę