Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Jesień w sadzie i ogrodzie - czyli targi ogrodnicze w Szepietowie

Śliwa japońska i grusza azjatycka - to najnowsze odmiany drzewek owocowych zproponowane przez wystawców podczas tegorocznych targów ogrodniczych w Szepietowie "Jesień w sadzie i ogrodzie". Tradycyjnie, na dwunastej już tego typu imprezie, pojawili się wystawcy - szkółkarze, hodowcy i producenci z całej Polski, np. z Wielkopolski, Pomorza i Małopolski. Ich oferta to kilkadziesiąt odmian kilkunastu gatunków drzewek owocowych, podobny wybór sadzonek drzew ozdobnych, a także krzewy, kwiaty cebulki kwiatowe i nasiona.


Targi to także bogata oferta narzędzi i sprzętu ogrodowego, a także małej architektury. Swoją ofertę przygotowali wytwórcy tradycyjnych produktów żywnościowych - pieczywa, miodów i potraw regionalnych oraz twórcy ludowi. Po raz pierwszy ekspozycję maszyn i urządzeń rolniczych lokalnych firm przygotowało Centrum Innowacji Rolniczych. W niedzielę targi można zwiedzać od 9.00 do 16.00.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę