Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Od wtorku zmiany w organizacji ruchu na ul. Wojska Polskiego

Główne zdjęcie
Remont na ul. Wojska Polskiego

W związku z remontem na ul. Wojska Polskiego od 3. listopada, czyli od wtorku, zostaje zamknięty prawy pas ruchu jezdni w kierunku od Ostrołęki do ronda Kościuszki – informuje Łukasz Czech z łomżyńskiego ratusza. Niemożliwy będzie przejazd przez skrzyżowanie z Sikorskiego od strony al. Legionów i ul. Spokojnej. Zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Wykonawca remontu drogi krajowej nr 61 - ul. Wojska Polskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą - II etap, poinformował, że od dnia 3 listopada 2020 roku zamknięty zostanie prawy pas jezdni w kierunku od Ostrołęki do ronda Kościuszki, włącznie ze skrzyżowaniem z ul. Spokojną oraz ze skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego – pisze w komunikacie Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży.
Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo lewym pasem. Niemożliwy będzie przejazd przez skrzyżowanie ul. Sikorskiego z ul. Wojska Polskiego (od strony al. Legionów) oraz przez skrzyżowanie ul. Spokojnej z ul. Wojska Polskiego (od strony ul. Piłsudskiego).
Wprowadzona na czas prowadzenia prac tymczasowa organizacja ruchu wiąże się ze objazdami komunikacji miejskiej na liniach nr 3, 5, 7, 8, 9, 18. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej www.mpklomza.pl. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę