Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej od Senatora RP Marka Adama Komorowskiego

Główne zdjęcie
Senator RP Marek Adam Komorowski

Szanowni nauczyciele, pracownicy oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w związku z panującą epidemią koronawirusa i odwoływanymi uroczystościami w tym roku, chciałbym tą drogą złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i podziękować za trud jakże odpowiedzialnej pracy edukacyjnej i wychowywania dzieci i młodzieży. Praca wszystkich pracowników oświaty jest nieocenionym naszym wspólnym dobrem.

Nauczyciel, który potrafi wzbudzić wyższe uczucia dla jednego choćby dobrego czynu, jednego dobrego wiersza • osiąga więcej aniżeli ten, któiy zapełnia naszą pamięć nieskończonymi rzędami przedmiotów naturalnych, sklasyfikowanych pod względem nazwy i kształtu" - J. W. Goethe


Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Pedagodzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Pracownicy Administracji i Obsługi!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w nauczaniu, które przyszło Państwu realizować w tych niewątpliwie trudnych dla Nas czasach.


Jesteście Państwo niejako naszym dobrem narodowym, bowiem to Wy kształtujecie postawę młodego pokolenia oraz dbacie o wychowanie tych, którzy są nadzieją narodu.
Życzę, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodziców. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzę zdrowia, satysfakcji zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym przepełnione będą spokojem, ale i odpowiedzialności za edukację, szczególnie w tym trudnym okresie koronawirusa.


Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego.


Z wyrazami szacunku

Senator RP
Marek Adam Komorowski

Dzień Edukacji Narodowej (1).jpg

tekst płatny

200829104429.jpg
JJS
śr, 14 października 2020 08:07
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2020 08:12:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę