Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

30 pijanych kierowców zatrzymali podlascy policjanci.

Na podlaskich drogach rozpoczęła się akcja POMIAR. Policjanci z drogówki sprawdzają trzeźwość kierowców wracających ze świąt. Mimo apeli i ostrzeżeń policji Podlasianie nadal wsiadają za kierownicę po rodzinnych imprezach zakrapianych alkoholem. Tylko dziś policjanci zatrzymali 30 pijanych kierowców. Funkcjonariusze ostrzegają, że dla pijanych kierowców nie będzie pobłażania. Za jazdę po pijanemu można trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Na szczęście mimo coraz większego ruchu na drogach jest spokojnie. W niedzielę doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały trzy osoby. W Grajewie 10 letni rowerzysta wymusił pierwszeństwo i wpadł pod Ładę. Natomiast w okolicach Bociek kierowca BMW z nieznanych przyczyn zjechał do rowu. Kierowca i pasażer samochodu zostali ranni.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę