Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marszałek dzieli województwo pod myśliwych

Główne zdjęcie
Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki

Marszałek Województwa, Artur Kosicki, konsultuje projekt uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie dokonania podziału Województwa Podlaskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii. Jeśli jesteś właścicielem albo użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej Projektem możesz wnieść uwagi.

Marszałek zawiadamia o konsultacjach społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie dokonania podziału Województwa Podlaskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii. 

Projekt dostępny jest w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej – Curie 14, i na stronie internetowej http://bip.umwp.wrotapodlasia.pl/ w zakładce: Urząd Marszałkowski/Łowiectwo. 

Każdy właściciel albo użytkownik wieczysty nieruchomości objętej Projektem wraz z przesłanym dokumentem potwierdzającym akt własności lub wieczystego użytkowania nieruchomości oraz określenie położenia nieruchomości poprzez wskazanie numeru i obrębu ewidencyjnego nieruchomości może w terminie od 14 października 2020 r. do 4 listopada 2020 r. wnieść uwagi do projektu.

 

Szczegóły dostępne są pod adresami:

https://bip.wrotapodlasia.pl/wojewodztwo/konsultacje_spoleczne/obwieszczenie-marszalka-wojewodztwa-podlaskiego.html

http://obwody.wrotapodlasia.pl/2019/

mm
cz, 08 października 2020 19:48
Data ostatniej edycji: pt, 09 października 2020 07:49:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę