Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Anna Szyszka mistrzynią polski w biegach górskich

Główne zdjęcie
Anna Szyszka

Anna Szyszka zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Polski W Biegach Górskich Na Krótkim Dystansie (6km, z różnicą wzniesień 280m). - Trasa, jak to bywa w górach, była ciężka i wymagająca, a zmęczenie bardzo duże – mówiła debiutująca na imprezie Biegaczka LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. W zawodach rozegranych w Krynkach w województwie świętokrzyskim wzięło udział 240 zawodniczek i zawodników z 42 klubów.

Justyna Korytkowska i Rafał Pogorzelski
Justyna Korytkowska i Rafał Pogorzelski

Oprócz Ani bardzo dobrze spisali się również inni seniorzy PREFBETU. Justyna Korytkowska na crossie w Gołdapi wygrała swój 3-ci bieg z rzędu, tym razem na bardzo ciężkiej leśnej trasie. Na tych samych zawodach Rafał Pogorzelski zajął drugą lokatę ulegając jedynie Olimpijczykowi Łukaszowi Parszczyńskiemu (Londyn 2012). 

Niestrudzony Piotr Łobodziński, tym razem z małżonką Iwoną Wichą, wybrali się do Krynicy na festiwal biegowy i to z dobrym skutkiem. Piotr na dystansie 10km był drugi (30.44min.) a na 22 km wywalczył trzecią lokatę, Iwona natomiast na 22km była druga.                                             

Ewa Jagielska zwyciężyła w biegu Biegnij Warszawo na dystansie 10km. Ewa, co ciekawe, w biegu open z mężczyznami zajęła bardzo wysokie 4-te miejsce na 500 osób.

Kolejna nasza biegaczka Monika Nawrat wzięła udział w zawodach w czeskiej Ostrawie, gdzie w biegu Cesky Beh Żen na dystansie 10km (czyli czeski bieg kobiet) w gronie 188 zawodniczek zajęła świetne 2-gie miejsce. Warunki biegowe były bardzo trudne ponieważ wiał huraganowy wiatr, a trasa prowadziła po górkach. Bieg był podzielony na pięć około czterdziestoosobowych „fal”. Monika znalazła się w przedostatniej co kosztowało ją mijanie kolejnych zawodniczek z wcześniejszych grup na trasie, przez co być może nie wygrała biegu, ponieważ do zwyciężczyni straciła tylko kilka sekund. 

mm
cz, 08 października 2020 08:59
Data ostatniej edycji: cz, 08 października 2020 11:40:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę